Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788308068946
Realizacja zamówienia: 2 dni
Sprzedanych produktów: 6
EAN: 9788308068946
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Wydawnictwo Literackie

Jeśli szukasz powieści kuszącej jak flakonik najlepszych perfum i wciągającej jak zapach rosy o poranku, to sięgnij koniecznie po "Perfumiarkę" Margit Walso. Opowieść o zmysłowych sekretach sztuki perfumiarskiej przeniesie Cię w niezwykły krajobraz słonecznej Prowansji. Ta powieść porusza wszystkie wrażliwe zmysły!

Ingrid to typowa dziewczyna, która nie cierpi swojej pracy zawodowej i szuka wygodnego sposobu na odmianę swojego losu. Szybko budzi sympatię, a z każdą kolejną stroną rośnie zaangażowanie w jej losy i poszukiwanie prawdy. Okazja na zmianę pojawia się szybciej niż Ingrid mogłaby się spodziewać. Będąc w rodzinnym domu, znajduje w rzeczach swojego ojca szkic flakonu perfum, który nie daje jej spokoju. Wciąż zastanawia się, skąd wziął się pośród szpargałów jej taty. Intuicja podpowiada, że kryje się za tym jakaś niezwykła tajemnica, czekająca tylko na rozwikłanie. Dziewczyna postanawia więc pojechać do urokliwej wioski Grasse w Prowansji, by uzyskać wiedzę na temat rzeczywistych powodów podróży służbowych jej ojca.

Intensywne poszukiwania prowadzą w końcu do Sonji Richard, która prowadzi fabrykę perfum. Aby zbliżyć się do właścicielki i poznać skrywaną przez lata prawdę, Ingrid podejmuje się pracy w fabryce. Nikomu nie mówi, jakie są jej intencje i dlaczego właściwie sprowadziła się do tego miejsca - jest równie tajemnicza jak sprawa, którą próbuje rozwikłać. Czy zdoła wyjaśnić rodzinną tajemnicę? Okaże się już wkrótce.

W tym samym czasie pojawia się możliwość uczestnictwa w konkursie, w którym głównym zadaniem jest stworzenie perfum dla Chanel. Nie wszystko w książce kręci się wokół zapachu, na drodze Ingrid staje atrakcyjny Jean, którego rodzice również zajmują się produkcją perfum. Co wyniknie z tej znajomości i jak potoczą się dalsze losy bohaterki? Wszystkiego dowiemy się z "Perfumiarki", której akcja rozgrywa się wśród pięknych krajobrazów Prowansji, w otoczeniu lawendy i jaśminu. Tutaj unosi się zapach miłości i nadziei na odkrycie sekretu.

Margit Walso to norweska pisarka, która zadebiutowała w 2007 roku. Do tej pory w przekładzie polskim ukazała się tylko "Perfumiarka".

Wydawnictwo Literackie 2019, ISBN: 9788308068946, 140x200, 248 s., oprawa miękka

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Orlen Paczka dla zamówień o wartości minimum 100 zł.

Wysyłka niedostępna dla pozycji z kategorii: Gry i Puzzle