Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788377887974
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Edgard

Unikalny kurs do samodzielnej aktywnej nauki języka perskiego przeznaczony jest dla osób początkujących które chcą szybko i skutecznie opanować podstawy języka na poziomie komunikatywnym. Wyjątkowa metoda nauki opiera się na rozwiązywaniu licznych ćwiczeń trenujących wszystkie kompetencje językowe czytanie mówienie słuchanie i pisanie. Dzięki niej poznasz niezbędne słownictwo podzielone na 40 interesujących kategorii podstawy gramatyki i gotowe zwroty konwersacyjne. W 13 rozdziałach tematycznych znajdziesz ciekawe teksty przystępnie wyjaśnioną gramatykę krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem porcję słówek liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne a także ciekawostki o Iranie. Na końcu każdego rozdziału umieszczono specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach tłumaczeń ważnych lub trudnych słów i wyrażeń. Dołączona gratis płyta CD Audio z ponad 70 minutami nagrań profesjonalnych lektorów pomaga w nauce poprawnej wymowy i skutecznym zapamiętywaniu niezbędnych słów i zwrotów.

Edgard 2017, ISBN: 9788377887974, 165x230, 208 s., oprawa miękka

Perski nie gryzie + CD

Książka

  • ISBN: 

    9788377887974

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.