Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788376840475
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Readers Digest

Wypadki, urazy i choroby są nieuniknione. Jeśli jednak wiemy, co należy zrobić a czego pod żadnym pozorem nie, możemy uratować komuś życie lub udzielić mu niezbędnej pomocy. Pierwsza pomoc dla Twojej rodziny prezentuje tę przydatną wiedzę na kolorowych, bogato ilustrowanych stronicach. Przedstawione tu zdjęcia pokazują dokładnie nie tylko co, ale również jak należy zrobić.

Znajdziemy tu również informacje, dzięki którym łatwiej nam będzie podjąć niezbędne decyzje dotyczące dalszego postępowania. Czasami potrzebna jest pomoc lekarza internisty, który dobrze zna całą rodzinę, pediatry lub pielęgniarki. Zdarza się, że konieczne jest zawiezienie chorego do odległego szpitala, kiedy indziej zaś wystarcza wizyta w pobliskiej przychodni. Nierzadko trzeba zadzwonić po pogotowie. W książce wyjaśniamy również, jak szybko taka pomoc jest niezbędna – czy można poczekać tydzień czy też konieczne jest umówienie wizyty na następny dzień.

Dzieci częściej chorują i ulegają urazom, a postępowanie w takich sytuacjach powinno być nieco inne niż w przypadku osób dorosłych. Oto dlaczego ta książka zawiera specjalny rozdział poświęcony dzieciom i niemowlętom. Szczegółowo opisujemy właściwe sposoby postępowania w sytuacjach nagłych i dostarczamy informacji, które pomogą ustalić, czy i kiedy konieczna jest interwencja medyczna.

Zawsze jednak najważniejsza jest profilaktyka. Zapobiegając problemom, możemy oszczędzić sobie wiele niepokoju, bólu i pieniędzy. Dlatego poświęciliśmy nieco miejsca w tej książce przeciwdziałaniu urazom w domu i poza nim, także bezpieczeństwu w wodzie i jej pobliżu.


Reader's Digest 2012, ISBN: 9788376840475, 180x250, 304 s., oprawa miękka

Książka

  • ISBN: 

    9788376840475

 

Promocja!

 

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.