Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788364776397
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 18
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Zwierciadło

Po szczęście do pracy "Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować." Konfucjusz Dziesięciu specjalistów: psychoterapeuci, coachowie, prawnik (m.in. Wojciech Eichelberger, Katarzyna Miller, Iwona Firmanty, Tomasz Srebnicki) dzieli się z czytelnikami wiedzą, jak osiągnąć szczęście w pracy. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu uzyskasz recepty na szczęście w swoim życiu zawodowym. W rozmowach, które odbyli z autorką wskazują Ci: techniki radzenia sobie z emocjami i stresem, techniki przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu oraz techniki związane z asertywnością. Wskazówki specjalistów pozwolą Ci zbudować świadomość własnych celów i sprawnie zarządzać swoim czasem. Książka wskaże Ci właściwą drogę do osiągnięcia szczęścia w życiu zawodowym - niezależnie od tego gdzie pracujesz i jak bogaty jest Twój życiorys zawodowy.

Jeśli praca kojarzy Ci się jedynie z rutyną, wysiłkiem i wynikającym z niego zmęczeniem i często zadajesz sobie pytania:

 • Czy lubię swoją pracę?
 • Czy praca jest dla mnie złem koniecznym?
 • Czy robię to, co robię, bo muszę?
 • Czy dzięki tej pracy mogę się rozwijać?
 • Czemu brak mi wiary we własne siły?

Przeczytaj tę książkę.

Beata Pawłowicz - dziennikarka, pisarka, poetka. Po sukcesie poradnika Dekalog szczęścia. Jak się nie dać udawanej radości, ale też nie wpaść w czarną rozpacz postanowiła zająć się tematem szczęścia w pracy. Związana z magazynem Zwierciadło.

Zwierciadło 2015, ISBN: 9788364776397, 145x205, 340 s., oprawa miękka

Po szczęście do pracy Beata Pawłowicz

Książka

 • Autor: 

  Pawłowicz, Beata

 • ISBN: 

  9788364776397

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.