Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788324521234
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 3
EAN: 9788324521234
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Publicat

Jerzy Biedrzycki – podróżnik, reżyser, autor i gospodarz popularnego telewizyjnego cyklu TAAAKA RYBA. Objechał z kamerą i wędką niemal cały świat. Zrealizował ponad 700 odcinków programu.

Autor podsumowuje ponad 20 lat programu telewizyjnego, który gościł na różnych antenach, przetrwał wiele zawirowań i utrzymuje nadal bardzo wysoki poziom oglądalności. Zabiera czytelnika w wyjątkową podróż do najodleglejszych zakątków świata. Naszpikowane anegdotami, opowiedziane z gawędziarskim zacięciem ciekawe historie sprawią wielką radość czytającym.

W książce między innymi: początki programu, wyprawy do Kanady, Norwegii, Egiptu, Indii czy na Madagaskar. Ponadto wspomnienia przyjaciół i współpracowników Jerzego Biedrzyckiego, oryginalne przepisy kulinarne, informacje o egzotycznych gatunkach ryb, porady, ciekawostki i mnóstwo zdjęć.

Idealna książka dla fanów programu TAAAKA RYBA i jego twórcy. Z zainteresowaniem przeczytają ją nie tylko zapaleni wędkarze.

Książka podzielona została na rozdziały, z których pierwsze poświęcone zostały programowi telewizyjnemu, a kolejne to opisy poszczególnych wypraw.

Liczne zdjęcia pozwalają wczuć się w klimat opowieści i poczuć to, co opisuje autor.

Na początku książki znajduje się tematyczny spis treści.

“Mam głębokie przekonanie, że kunszt wędkarski i związane z nim warsztatowe tajemnice to nie wszystko, a nawet, rzekłbym, zaledwie coś. Liczą się przecież te drobne nawet chwile, przepełnione dziecięcym zachwytem pięknem natury, poczuciem wolności, ciepłem, przyjaźnią i rozmaitymi przeżyciami, które do nas powracają po latach i nikt nam ich nigdy nie odbierze. One to właśnie odciskają się w pamięci najtrwalej”. – Jerzy Biedrzycki

Publicat 2015, ISBN: 9788324521234, 170x245, 128 s., oprawa twarda

Książka

  • ISBN: 

    9788324521234

Polecamy również...

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Orlen Paczka dla zamówień o wartości minimum 100 zł.

Wysyłka niedostępna dla pozycji z kategorii: Gry i Puzzle

 

 

Zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą używanych mebli biurowych

Więcej...