Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788377461204
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 14
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: MT Biznes

Przełomowy sukces osiąga się dzięki samonapędzającym się zespołom!

Adrian Gostick oraz Chester Elton, bestsellerowi autorzy i znani konsultanci specjalizujący się w dziedzinie przywództwa, napisali przełomowy poradnik na temat tworzenia wysoce efektywnych zespołów. Badania wskazują, że zaledwie 20 procent zespołów choćby zbliża się do pełnego wykorzystywania własnego potencjału. W jaki sposób twój zespół może znaleźć się w tym gronie? Na podstawie przełomowych danych zgromadzonych przez Best Companies Group podczas wywiadów z udziałem 350 tysięcy osób, a także na podstawie niezwykłych analiz wyjątkowych zespołów funkcjonujących w wiodących firmach, takich jak Zappos.com, Pepsi Beverages Company czy Madison Square Garden, autorzy zidentyfikowali kluczowe cechy charakterystyczne dla członków przełomowych zespołów. Wskazali również zestaw zasad obowiązujących w wybitnych zespołach – zasad kształtujących kulturę pozytywnej pracy zespołowej i umożliwiających osiąganie nadzwyczajnych rezultatów. Odwołując się do licznych, konkretnych historii zaczerpniętych ze zgromadzonych materiałów, autorzy objaśniają szczegółowo, w jaki sposób funkcjonują badane przez nich wybitne zespoły.

Wskazują przy tym, że menedżer może doprowadzić do przeobrażenia swojego zespołu w grupę wybitnych pracowników, zabiegając o:

•    Większą precyzję w wyznaczaniu celów

•    Większe zaufanie wśród członków zespołu

•    Bardziej otwarty i szczery dialog

•    Większe poczucie odpowiedzialności wśród członków zespołu

•    Wyrażanie adekwatnego uznania dla wkładu wnoszonego przez poszczególnych członków zespołu

 

Niezwykłe historie o funkcjonowaniu tych zespołów stanowią prosty, ale przemawiający do wyobraźni opis kroków, które należy podjąć, aby wprowadzić swój zespół na poziom przełomowych osiągnięć, aby rozpalić w nim pasję i wizję niezbędną do przeprowadzenia pomarańczowej rewolucji.

MT Biznes 2012, ISBN: 978-83-7746-120-4, 157x232, 270 s., oprawa miękka

Pomarańczowa rewolucja w biznesie Jak jeden wybitny zespół może dokonać przeobrażenia całej organizacji Adrian Gostick, Chester Elton

Książka

  • ISBN: 

    9788377461204

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!