Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788377310038
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Vesper

Karmienie piersią to zupełnie naturalna czynność, ale nie zawsze jest intuicyjna dla mamy i dziecka. Poradnik karmiącej matki - nowe, uzupełnione wydanie klasycznego już poradnika dla mam karmiących oraz kobiet spodziewających się dziecka - zawiera informacje i porady na każdy temat związany z karmieniem piersią. To nieodzowne źródło informacji, jakiego potrzebuje mama, by karmienie było przyjemnym doświadczeniem zarówno dla niej, jak i dla dziecka.

Polecana przez lekarzy, w tym pediatrę T. Berry ego Brazeltona oraz Amerykańską Akademię Pediatrii.

Kompleksowy, praktyczny i bardzo łatwy w użyciu poradnik, który z pewnością pomoże mamom rozwiązać zarówno typowe, jak i nietypowe problemy związane z karmieniem piersią. Z każdej strony przebija doświadczenie K. Huggins i jej przyjazne nastawienie do czytelniczek .

Penny Simkin, współautorka Pregnancy, Childbirth, and the Newborn KATHLEEN HUGGINS, pielęgniarka i konsultantka laktacyjna, od ponad 25 lat pomaga kobietom karmiącym piersią. Jest współautorką książki The Nursing Mother s Guide to Weaning (Encyklopedia karmiącej mamy: odstawianie dziecka od piersi), a także współpracuje jako ekspert z Baby Center.com. Prowadzi też poradnię karmienia piersią oraz sklep dla kobiet w ciąży i matek karmiących w San Luis Obispo w Kalifornii, gdzie mieszka wraz z mężem i swoim najmłodszym dzieckiem.

 

Vesper 2011, ISBN: 9788377310038, 155x230, 308 s., oprawa miękka

 

Poradnik karmiącej matki Kathleen Huggins

Książka

  • ISBN: 

    9788377310038

W związku z zamknięciem księgarń stacjonarnych wprowadzamy DARMOWĄ dostawę do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.