Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 8386743891
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Noir sur blanc

Noir Sur Blanc 2000, ISBN: 83-86743-89-1, 145x235, 248 s., oprawa miękka

 

Poradnik wędkarsko-łowiecki dla dziewcząt to znakomity zbiór opowiadań, który zdobył sobie w Stanach Zjednoczonych dużą popularność i uznanie czytelników, utrzymując się długo na najwyższych miejscach list sprzedaży.

Bohaterką większości z nich jest inteligentna i dowcipna Jane. Poznajemy ją jako nastolatkę, a rozstajemy się z nią, gdy jest już dojrzałą i doświadczoną kobietą. Romantyczną osóbką, która postępując zgodnie z poradnikową instrukcją próbuje upolować mężczyznę swoich marzeń. Obiecujący tytuł książki może pogrążyć w rozterce: czy zalecane techniki łowieckie zapewnią Jane sukces? Czy nauki płynące z tych pozornie prostych, lecz jakże życiowych historii mogą zastąpić sztukę uwodzenia? Melissa Bank z psychologiczną wnikliwością analizuje męsko-damskie relacje. Zachowując dystans do świata i ludzi dotyka tematów trudnych i bolesnych: nietrwałości związków, śmierci bliskich. Lekkość, humor oraz subtelna ironia są zaletami stylu tej prozy. Dla płci brzydkiej natomiast prezentowany tomik stanowi bezcenne źródło wiedzy: przeglądając się w lustrze kobiecych odczuć, przynajmniej część czytelników ma szansę poprawy.

 

Poradnik wędkarsko-łowiecki dla dziewcząt Melissa Bank

Książka

  • ISBN: 

    8386743891

W związku z zamknięciem księgarń stacjonarnych wprowadzamy DARMOWĄ dostawę do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.