Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788378357599
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 3
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Videograf

Prawdziwe poznanie drugiego człowieka, razem ze wszystkimi jego zwyczajami, tajemnicami i emocjami należy do jednych z największych wyzwań w życiu. Ludzka natura jest bowiem na tyle złożona i skomplikowana, iż potrafi brutalnie zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Sięgnij po książkę pod tytułem "Powiedz, że wrócisz", którą napisała Roma Nowicz i przekonaj się, jak wiele sekretów posiadają nawet bliskie sobie osoby!

Przyjaźń to jedna z najbardziej cenionych przez większość ludzi wartości. Stanowi źródło radości, poczucia bezpieczeństwa i oparcie cenne zarówno w tych dobrych, jak i złych chwilach. Na własnej skórze doświadczyli tego bohaterowie tej historii. Wraz z biegiem czasu ich drogi się rozeszły, a wizja życia zaczęła drastycznie się różnić. Jeden z mężczyzn zdecydował się na robienie kariery w policji, natomiast drugi rozpoczął działalność w przestępczym świecie, co nieuchronnie doprowadziło ich do konfliktu i umieściło po obu stronach barykady. W centrum tego sporu znalazła się również ich przyjaciółka, która stanęła przed koniecznością dokonania niezwykle trudnego wyboru.

Choć zwyciężył rozsądek, taka decyzja nie zagwarantowała kobiecie spokoju. Wręcz przeciwnie, ściągnęła na nią to, co piekielnie niebezpieczne, czyniąc z niej ofiarę prawdziwego dramatu, którego za nic się nie spodziewała. Dopiero po wielu latach dostrzegła prawdziwą naturę swego przyjaciela, uświadamiając sobie, jak wielki błąd popełniła i jak niewłaściwie oceniła sytuację. Czy nie jest za późno na to, by prawda wyszła na jaw? Czy szkody da się jeszcze naprawić?

Roma Nowicz to początkująca polska pisarka. Specjalizuje się w publikacjach z takich gatunków literackich jak: literatura obyczajowa, romans oraz thriller. Tworzy historie obfitujące w intrygującą fabułę, wyrazistych bohaterów i całą gamę emocji. Dzięki temu zdołała zjednać sobie spore grono czytelników. Wśród opublikowanych przez nią do tej pory książek znajdują się dwie pozycje: "Zapomnij o mnie", a także "Powiedz, że wrócisz".

Videograf 2020, ISBN: 9788378357599, 135x205, 304 s., oprawa miękka

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.