Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 978-83-7943-706-1
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 9
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: Świat Książki

Listopad 1920 roku. Londyn czeka na sprowadzenie zwłok Nieznanego Żołnierza z Francji trzy kobiety zmagają się każda na swój sposób z poczuciem straty Hettie fordanserka za sześć pensów tańczy z gośćmi walca w Hammersmith Palais Evelyn która haruje na podrzędnej posadzie w wydziale rent i emerytur i Ada gospodyni domowa którą dręczą wizje nieżyjącego syna. Pewnego dnia do Ady przychodzi młody mężczyzna. Nosi w sobie wojenną tajemnicę która połączy te kobiety i ukoi a zarazem rozedrze im serca.
 
Przebudzenie to trzy splecione historie życia uchwycone na pograniczu czasów imperialnych i nowoczesnych które obrazują kraj w zaraniu nowej ery w dobie gdy odczucia narodu zmieniły się na zawsze. Fascynująca i przejmująca powieść która opowiada o bolesnych przeżyciach będących pokłosiem wojny. Zachwyciłam się tą książką. Rachel Joyce autorka Niezwykłej wędrówki Harolda Fry Napisana ze współczuciem i przenikliwością...

Wzruszające i oryginalne spojrzenie na pełen udręki pokój który nastał po pierwszej wojnie światowej. Chris Cleave autor Między nami Powieść która urzeka i uwodzi. Sadie Jones autorka The Outcast Anna Hope urodziła się w Manchesterze. Studiowała na Uniwersytecie Oksfordzkim i w Królewskiej Akademii Sztuki Dramatycznej. Przebudzenie to jej debiut powieściowy.
 
Świat Książki 2016, ISBN: 978-83-7943-706-1, 135x215, 332 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788379437061

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!