Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788328051133
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 4
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: WAB

Kryminał, w którym nic nie jest przewidywalne ani takie, jak sobie wyobrażasz. Pewnych ludzi po prostu nie sposób sprawdzić, bo przez całe życie wtapiają się w tłum i nawet nie zwracasz na nich uwagi.

W Tarnobrzegu rozpoczyna się seria makabrycznych zbrodni. Tajemniczy morderca w bestialski sposób okalecza, a następnie zabija młode kobiety. Z pozoru prosta sprawa, bo przecież to małe miasteczko i wszyscy mieszkańcy się znają, codziennie wpadając na siebie na ulicach. Jakub Rau, pracujący jako prywatny detektyw, zostaje poproszony przez policję o przeprowadzenie własnego śledztwa w związku z ostatnimi wydarzeniami. Wiele tropów wskazuje na winę najbliższych znajomych detektywa, a co gorsza niektóre poszlaki prowadzą nawet do niego.

Kto ukrywa się za maską okrutnej bestii? Psychopatyczny morderca? A może człowiek, który dawno temu postradał zmysły? Już wkrótce mieszkańcy Tarnobrzegu przekonają się, że najbardziej oczywiste rozwiązanie nawet nie przyszło im do głowy.

Ewelina Dyda to polska pisarka i recenzentka. Z wykształcenia jest filologiem polskim i krytykiem literackim. Jej prace ukazały się we "Frazie" oraz w kwartalniku literackim "Wyspa". Stała się również blogerką i prowadzi cieszący się sporą sławą blog związany z literaturą. Zdarzyło jej się współpracować z Literatkami, Booklips oraz Portalem Kryminalnym. Jej debiutem literackim była inna opowieść o Jakubie Rau: "Zła waluta".

WAB 2018, ISBN: 9788328051133, 320 s., oprawa miękka

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.