Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788374148573
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 49
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: WAB

WAB 2010, ISBN: 978-83-7414-857-3, 125x195, 398 s., oprawa miękka

 

Adam Nowak z Radzymina, mieszka i pracuje w Warszawie. Poczciwy i nieco sfrustrowany policjant przed czterdziestką. Rozwiedziony. Kibic warszawskiej Polonii, spędzający samotne wieczory na słuchaniu muzyki z lat młodości. Facet jakich wielu. Jakby go wymyślili statystycy z CEBOS-u.

Warszawa, 17 kwietnia 2005 roku. Na jednej z pętli tramwajowych motorniczy odkrywa zwłoki starszego mężczyzny ugodzonego nożem. Komisarz Adam Nowak wkracza do akcji. Wkrótce w podobnych okolicznościach ginie inna osoba i Nowak utwierdza się w przekonaniu, że ma do czynienia z seryjnym zabójcą, który usiłuje nawiązać makabryczny dialog z policją, a być może i z całym miastem... Policjanci z Komendy Stołecznej prowadzą poszukiwania w Warszawie i okolicy. Śledztwo zbiega się w czasie z zakończeniem sezonu piłkarskiego - ukochana drużyna Nowaka gra źle i wygląda na to, że tej wiosny komisarza czeka poważne rozczarowanie.

Przystanek Śmierć to znakomicie skonstruowany kryminał. Konatkowski prowadzi czytelnika przez współczesną Warszawę, miasto może nie najpiękniejsze, ale intrygujące - pełne śladów dramatycznej przeszłości, tętniące życiem.

Tomasz Konatkowski (ur. 1968) studiował fizykę i informatykę na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1991 roku pracuje jako programista, projektant i analityk. Debiutował opowiadaniami w prasie codziennej. Pisuje recenzje książek dla portali internetowych. Kibic piłkarski, miłośnik mocnego, ciemnego piwa i dobrego jedzenia, spożywanego w różnych częściach świata. Mieszka pod Warszawą. Przystanek Śmierć jest jego pierwszą książką.

Oferowane przez nas egzemplarze mogą posiadać zagięcia okładek

Przystanek Śmierć Tomasz Konatkowski

Książka

  • ISBN: 

    9788374148573

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!