Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788366195080
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 9788366195080
Wydawnictwo/Producent: Skarpa Warszawska

“Raz, dwa, trzy... giniesz Ty!” to pełna dobrego poczucia humoru powieść, w którym plany grupy przyjaciół burzy tajemnicze morderstwo na planie filmowym!

“Raz, dwa, trzy... giniesz Ty!” to kryminał, w którym rozwiązanie zagadki jest całkowicie zaskakujące! Czy troje przyjaciół będzie w stanie dotrzeć do prawdy?

Bartek to aktor, do którego wreszcie uśmiechnął się los. Wywalczył bowiem rolę w świetnej produkcji. Agnieszka otrzymała równie atrakcyjną szansę na pracę w popularnym piśmie o show-biznesie. Pracuje tam już jej przyjaciółka Oliwka. Obie bohaterki mają za zadanie napisać reportaż z planu filmowego. Niestety chwile ekscytacji mijają bardzo szybko. Zamiast plotek na planie filmowym kobiety napotykają nieboszczyka! Nie ulega wątpliwości, że było to zwyczajne morderstwo. Ponadto zbrodnia związana jest z wypadkiem, jaki miał miejsce na tym samym planie, ale 17 lat wcześniej. Kryminalista jeszcze nie dokończył swego dzieła. Czy policjanci oraz troje przyjaciół będą w stanie odgadnąć, kto jest zabójcą?

“Raz, dwa, trzy... giniesz Ty!” to kryminał pełen groteski i prawdziwej zagadki w tle. Odkrycie tożsamości mordercy i motywu jego zbrodni będzie wielkim zaskoczeniem!

Skarpa Warszawska 2019, ISBN: 9788366195080, 135x205, 290 s., oprawa miękka

Książka

  • ISBN: 

    9788366195080

Polecamy również...
Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.