Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788380972353
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Prószyński i S-ka

"Rebel" to felieton, który według autorki może być powodem do hejtu, jak i do tego by po pachy zagłębić się w lekturze i zakochać się strona po stronie.

Świat pełen wariactwa zamknięty w książce? Czy jest to możliwe? Jest, kiedy autorką tej publikacji ma być znana polska dziennikarka, Paulina Młynarska. Nie boi się żadnego tematu, tym bardziej nie unika tematów tabu, a wręcz wybiera te wszystkie znajdujące się na ostrzu noża. "Rebel" jest po prostu odpowiedzią na rzeczywistość, która nas aktualnie otacza. Książka o faktach, przypuszczeniach z nutką szaleństwa, ironii, dystansu, przy której możesz uronić łzę, ze śmiechu.

Ta książka to ostra jazda bez trzymanki, bo będzie o mężczyznach i co by było, gdyby to oni musieli chodzić w ciąży, o obłędzie, Krystynie Pawłowicz i feministkach, czy o "dobroczynnych" skutkach cenzury. Wszystko pędzi do przodu, niczym w spirali szaleństwa, jednak tak naprawdę, choć lista tematów jest długa i szeroka to świat wciąż zdaje się być taki sam. Zbudowany na wariackich papierach.

Paulina Młynarska istnieje na rynku polskim i francuskim, jako popularna dziennikarka, producentka radiowa i telewizyjna. Pisze felietony, prowadzi bloga, jest autorką książek i scenariuszy. Była przez długi czas współprowadzącą w programie "Miasto kobiet" na antenie TVN Style. Aktualnie pracuje nad "Lustrem" w Onet.pl i tworzy felietony na rzecz miesięcznika "Grazia". Znana jest ze swojego feminizmu, odwagi w podejmowaniu się przeróżnych tematów, co sprawia, że jest osobą, która z uporem broni swego zdania i tego, co w jej oczach jest słuszne.

Prószyński i S-Ka 2017, ISBN: 9788380972353, 416 s., oprawa miękka

Książka

  • Autor: 

    Młynarska, Paulina

  • ISBN: 

    9788380972353

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.