Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788381950718
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 39
EAN: 9788381950718
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Filia

Sięgnij po książkę pod tytułem "Samolot z papieru", którą napisała Ewa Pruchnik, i przekonaj się, czy warto zaryzykować dla miłości!

Konieczność życia w zgodzie z szeroko pojętymi regułami i nakazami wpajana jest większości ludzi. To sposób na zaprowadzenie ładu i porządku w poszczególnych społeczeństwach oraz na świecie. O ile każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest chociażby poszanowanie przepisów prawa, o tyle niegdyś konkretne zasady określały praktycznie wszystkie sfery życia młodych ludzi.

Emilia Ostrowska to młoda kobieta, która koncentruje się przede wszystkim na nauce. Znakomite wyniki mają być jej przepustką do podjęcia kariery w zawodzie lekarza, do którego od dawna starannie przygotowuje ją jej rodzina. Bliskim Emilii zależy również na tym, aby zeswatać ją z Nikodemem Karbowskim, który jest synem słynnego kardiochirurga. Aranżują ich spotkanie, które ma odbyć się podczas studniówki Nikodema.

Choć Ostrowska nie przejawia zbyt wielkiego entuzjazmu, wieczór przebiega znacznie przyjemniej, niż się spodziewała. Między nią i Nikodemem nawiązuje się nić porozumienia. Gdy jednak po zakończonym przyjęciu Emilia wraca do domu, zostaje zaczepiona przez grupkę młodych mężczyzn o niepokornym wyglądzie. Ich przywódca Jeremi wydaje się być oczarowany dziewczyną. Choć z pozoru dzieli ich wszystko, coś także ich do siebie przyciąga. Czy Ostrowska podejmie ryzyko i pójdzie za głosem serca?

O autorce

Ewa Pruchnik, autorka, to polska pisarka, której specjalnością są publikacje z następujących gatunków literackich: romans, literatura kobieca oraz literatura obyczajowa. Ciekawa fabuła, bohaterowie z krwi i kości, z którymi bez trudu można się utożsamić, oraz nieoczekiwane zwroty akcji - to wszystko sprawiło, że Pruchnik zdobyła sympatię wielu czytelników. Dotychczas opublikowała już tytuły, takie jak "Emi" oraz "Samolot z papieru".

Filia 2020, ISBN: 9788381950718, 480 s., oprawa miękka

Książka

  • ISBN: 

    9788381950718

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Orlen Paczka dla zamówień o wartości minimum 100 zł.

Wysyłka niedostępna dla pozycji z kategorii: Gry i Puzzle

 

 

Zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą używanych mebli biurowych

Więcej...