Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 5908223770432
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 5
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: DVD

Scarlett" to kontynuacja jednego z największych przebojów kina - „Przeminęło z wiatrem”. Zrealizowana na podstawie bestsellerowej powieści Margaret Mitchell opowieść o dalszych losach Scarlett O’Hary i Rhetta Butlera zachwyca rozmachem realizacji, bogactwem scenografii i grą aktorów co znalazło swoje odzwierciedlenie w nagrodach filmowych Emmy.

Scarlett O'Hara (Joanne Whalley-Kilmer - "Willow", "Zabić księdza") po rozstaniu z Rhettem Butlerem (Timothy Dalton - "W obliczu śmierci", "Licencja na zabijanie") powraca do Tary. Pobyt w rodzinnym domu uświadamia jej, że miłość do Rhetta Butlera jest ważniejsza niż własna duma i przeszkody, które do tej pory stawały im na drodze do szczęścia. Zakochana kobieta postanawia odzyskać serce mężczyzny jej życia i wyjeżdża do Charleston, na spotkanie z jego matką, Eleonorą. Również Rhett wciąż nie może wyzbyć się pożądania do Scarlett. Dopiero dramatyczne przeżycia podczas sztormu zbliżają ich do siebie. Czy to jednak wystarczy, aby osiągnąć upragnione spełnienie?

Reżyser: John Erman

Czas trwania: 233 min

Beatfilm 2004, ISBN: 5908223770432, Nośnik DVD

Książka

  • ISBN: 

    5908223770432

W związku z zamknięciem księgarń stacjonarnych wprowadzamy DARMOWĄ dostawę do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.