Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788379610242
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Kolejna po Czarownicy i Córce czarownicy powieść, traktująca o poszukiwaniu siebie, własnych korzeni czy może źródeł, z których bierze się nasze życie, świadomość i tożsamość.

Problemy młodego małżeństwa - wynikające z odmiennych oczekiwań, z banalnych życiowych nieporozumień - splatają się z potrzebą zgłębienia wiedzy o własnych korzeniach, historii, kulturze. Czy coś łączy ludzi żyjących w innym czasie, lecz w tym samym miejscu Jakaś energia A może po prostu pamięć, zakodowana gdzieś głęboko w podświadomości W pobliskiej miejscowości archeolodzy odkrywają zamurowaną w czasach krzyżackich tajną kryptę, a w niej szczątki rycerza. Analiza kości wskazuje, że kilkaset lat temu człowiek ten padł ofiarą zbrodni. Krzyżak to, a może templariusz Jak poznać prawdę Przy okazji znaleziony zostaje ślad pewnej średniowiecznej czarownicy Życie bohaterów zaczyna splatać się w symboliczny sposób z losem ludzi sprzed wieków. Uczucia są wszak niezmienne. Anna Klejzerowicz - pisarka, publicystka, fotograf, redaktor. Gdańszczanka. Autorka opowiadań i powieści kryminalnych, obyczajowych oraz opowieści grozy. Przez wiele lat współpracowała z Teatrem Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie jako fotograf i redaktor publikacji teatralnych. Z wykształcenia mgr resocjalizacji, prywatnie kociara, miłośniczka gór, książek, sztuki - a w szczególności drzeworytu japońskiego ukiyo-e - oraz historii i zabytków swojego regionu.

Prószyński 2014, ISBN: 9788379610242, 125x195, 304 s., oprawa miękka
 
Sekret czarownicy Anna Klejzerowicz

Książka

  • ISBN: 

    9788379610242

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!