Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788374895347
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN

Rodzice zwłaszcza młodzi najczęściej narzekają na nieprzespane noce. Nieprzespane przez dziecko ale również przez nich samych. Zmęczeni tą sytuacją szukają pomocy próbują różnych zasłyszanych metod starają się być konsekwentni jednakże najczęściej pod wpływem bezsilności i frustracji ponownie popełniają te same błędy i powielają złe nawyki związane z usypianiem dziecka. Na szczęście z pomocą przychodzą im światowej sławy specjaliści pediatra Thomas B. Brazelton i psychiatra dziecięcy Joshua T. Sparrow którzy z empatią zrozumieniem i ciepłem pokazują jak krok po kroku przezwyciężyć wszystkie trudności oraz zadbać o zdrowy i spokojny sen dziecka a przy okazji własny.

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne 2014, ISBN: 9788374895347, 125x205, 134 s., oprawa miękka

Sen dziecka Jak zapomnieć o nieprzespanych nocach Joshua D. Sparrow, Thomas B. Brazelton

Książka

  • ISBN: 

    9788374895347

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.