Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 978-83-241-6220-8
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 10
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: Amber

"Sprzedana. Moja historia" to wstrząsająca opowieść Sophie Hayes - kobiety, którą spędziła sześć miesięcy w piekle, zmuszona do prostytucji przez mężczyznę, któremu wcześniej ufała. Znali się od lat. Kas zawsze był gotów wysłuchać przez telefon jej zwierzeń o rodzinnych problemach. Jak dobry przyjaciel pocieszał i doradzał. Sophie miała dwadzieścia cztery lata, kiedy postanowiła odwiedzić go we Włoszech. Po romantycznym weekendzie uwierzyła, że odnalazła wreszcie prawdziwą miłość. Chłopak wydawał się spełnieniem marzeń. Jednak gdy powiedziała, że musi wracać do Anglii, uroczy i troskliwy Kas w jednej chwili zmienił się nie do poznania. Okazał się brutalnym, cynicznym i bezwzględnym człowiekiem. Poinformował ją, że będzie dla niego pracowała. Na ulicy... Pierwszej nocy miała dziesięciu klientów. Potem zmuszona była przyjmować mężczyzn bez przerwy, siedem dni w tygodniu, po trzydzieści razy dziennie. Jeśli zbyt mało zarobiła, czekały ją okrutne kary. Bała się uciec, ponieważ Kas zagroził, że jeśli spróbuje to zrobić, zabije jej ukochanych młodszych braci. Wiedziała, że to nie żarty... Wykorzystywana, gwałcona, bita i poniżana Sophie znalazła jednak siłę, by wyrwać się z zaklętego kręgu strachu i przemocy.
 
Musiało minąć pięć lat, zanim Sophie Hayes przestała oglądać się przez ramię. Poczuła się na tyle bezpiecznie, że odważyła się opowiedzieć o swoich dramatycznych przeżyciach. Dokłada wszelkich starań, by nikt nie powtórzył jej losu współczesnej niewolnicy. Ma nadzieję, że książka "Sprzedana. Moja historia" ostrzeże inne młode dziewczyny. Pracuje dla Stop the Traffik, organizacji zwalczającej handel ludźmi. Założyła też własną fundację pomagającą kobietom zmuszanym do prostytucji.
 
Amber 2017, ISBN: 978-83-241-6220-8, 110x168, 262 s., oprawa miękkaKsiążka

  • ISBN: 

    9788324162208

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!