Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788328133778
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Egmont

Dla wszystkich małych fanów Gwiezdnych Wojen kolorowanka Gdzie jest Wookiee będzie idealnym prezentem. Piękne szczegółowo wykonane obrazki zapewnią małemu Jedi zabawę na długie godziny. Książka dedykowana jest dla dzieci, jednak na pewno sprawi również sporo frajdy kolorującym dorosłym. Jest doskonałą okazją na wspólne kreatywne spędzenie razem czasu. Tytuł jest już trzecią z kolei częścią kolorowanek-wyszukiwanek. Żadnej z nich nie może zabraknąć w kolekcji prawdziwego fana Gwiezdnych Wojen.

Dzięki kolorowance każdy jedi może dołączyć do Chewiego i dodać koloru gwiezdnej przygodzie! Każda strona kolorowanki oferuje nową przygodę, od tej na Tatooine do tej na Gwieździe Śmierci – w odległej Galaktyce jest wiele miejsc, w których można odnaleźć swoich ukochanych bohaterów!

Obrazki umieszczone na kartach książki są bardzo estetyczne, a umieszczeni na nich bohaterowie wręcz żywi. Każdy z nich ma własne zajęcie i unikalny charakter. Jednym spojrzeniem nie da się odkryć wszystkich tajemnic kryjących się na obrazkach tytułu. Książka jest bardzo dobrze wydana, posiada twardą oprawę, co pozwoli nam zachować jej piękno na długi czas.

Książka Star Wars. Gdzie jest Wookiee zawiera 72 bardzo szczegółowe obrazki do pokolorowania. Na każdym z nich ukrył się Wookiee i jego przyjaciele. Naszym kosmicznym zadaniem jest znalezienie ich wszystkich i nadanie im pięknych barw, znanych z sagi. Zadanie nie jest proste. Obrazki aż kipią od detali i proszą o pokolorowanie. Dobra zabawa gwarantowana.

Egmont 2018, ISBN: 978-83-281-3377-8, 215x285, 72 s., oprawa miękka

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.