Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788328061316
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 8
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: YA!

Pierwsza i jedyna w Polsce książka pokazująca, co tak naprawdę myślą i czują młodzi ludzie

Story of my life to książka stworzona przez młodzież. Przez ludzi wychowanych w rzeczywistości nowych technologii. Przez ludzi, którzy od najmłodszych lat zanurzeni są w social mediach, które zastąpiły im zabawę w chowanego oraz spotkania ze znajomymi na murku. Ich relacje zostały przeniesione do rzeczywistości wirtualnej, chociaż pozostały tak samo intensywne oraz emocjonujące.

Story of my life jest zbiorem stories, czyli opowieści o świecie nastolatków, napisanych ich językiem oraz przez nich samych. Większość z tych historii pojawiła się wcześniej w facebookowych grupach i dostała tysiące lajków oraz różnych reakcji i komentarzy od ludzi z całej Polski.

Problemy z rodzicami, z przyjaciółmi, z wagą, szkołą… Niemalże każdy nastolatek to przeżywa. Nie powie o tym nikomu - tylko zwierzy się swoim znajomym z sieci. Nastolatki mają tam swój odrębny i własny język oraz swój świat, który jest zamknięty dla starych. Stories to szczere aż do bólu okruchy codzienności, zabawne anegdotki, małe historie wyjęte z tego właśnie świata.

Śmieszne, wciągające, przejmujące, a czasami także smutne. Opowieści, które pokazują nam, co tak naprawdę myślą i czują młodzi ludzie. Teksty te tworzą uniwersalną narrację o młodzieży, która dorasta z tymi samymi bolączkami, co ich starsi koledzy, ale komunikuje to w inny, zupełnie nowy sposób. Jeśli do tej pory nie wiedziałeś, co oznacza przegryw, przypał, beka czy copypasta to po lekturze tej książki nowy język już nie będzie dla Ciebie tajemnicą.

YA 2018, ISBN: 9788328061316, 160x235, 208 s., oprawa miękka



Książka

  • ISBN: 

    9788328061316

Polecamy również...

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.