Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788377464724
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: MT Biznes

Książka Strateg oparta na kursie strategii prowadzonym przez Panią Profesor w Harvard Business School i okrzykniętym mianem legendarnego oferuje zupełnie nową perspektywę spojrzenia na najistotniejszą rolę przywódcy. Czy jesteś strategiem To pierwsze pytanie jakie Cynthia Montgomery zadaje pochodzącym ze wszystkich zakątków świata właścicielom firm i zarządzającym najwyższego szczebla uczestniczącym w jej cieszącym się ogromnym uznaniem kursie dla kadry kierowniczej. Nie jest to pytanie którego się spodziewają lub nad którym głębiej zastanawialiby się w pierwszym dniu szkolenia. Jednak gdy kurs dobiega już końca nie potrafią sobie wyobrazić

MT Biznes 2013, ISBN: 9788377464724, CD-MP3, czas nagrania 6:35

Książka

  • ISBN: 

    9788377464724

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.