Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 5907461351557
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: DVD

Brytyjska rzeczywistość po zamachach bombowych z 2005 roku – w oczach Anglosasów każdy muzułmanin to zamachowiec, a w oczach muzułmanów każdy biały to rasista. Członkowie specjalnej jednostki londyńskiej policji zabijają muzułmanina podejrzanego o działalność terrorystyczną. Kiedy okazuje się, że zabity był niewinny, media domagają się ukarania odpowiedzialnych za ten wypadek. Policja zleca zbadanie okoliczności zabójstwa komendantowi Tariqowi Alemu – również muzułmaninowi, który w czasie śledztwa przypadkiem natrafia na plany zamachu bombowego w jednym z centrów handlowych.

Płyta DVD, Dźwięk: DD 5.1, Obraz: 1,85:1, Czas proj: 110 min, kolor, Język: angielski, Lektor: polski, Napisy: polskie, Występują: Brian Cox, Gretta Scacchi i in.

  

Strzelaj by zabić Czy zbrodnią jest być muzułmaninem reż. Jag Mundhra

Książka

  • ISBN: 

    5907461351557

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.