Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788360532324
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: AMF

Zdumiewająca kariera na Zachodzie i dramatyczny upadek na Wschodzie rosyjskiego superszpiega Najodważniejszy z rosyjskich szpiegów jaki kiedykolwiek działał na Zachodzie Wykradał Brytyjczykom sekrety na długo przed Kimem Philbym Doktor medycyny i doktor prawa który uczył się od amerykańskich gangsterów jak strzelać z broni ukrytej w kieszeni płaszcza As seksszpiegostwa arystokrata z wychowania nieślubny potomek rodu Tołstojów Gwiazda radzieckiego wywiadu człowiek który przyćmił Richarda Sorge Utalentowany malarz powieściopisarz scenarzysta i pamiętnikarz Poliglota władający dwudziestoma językami między innymi flamandzkim tureckim chińskim japońskim i kilkoma dialektami afrykańskimi Ofiara stalinowskich czystek spędził szesnaście lat w obozach na Syberii i przeżył by wziąć odwet na tych którzy go torturowali. Ta niezwykle aktualna książka ukazuje się w chwili gdy w Rosji rządzonej przez niewielką grupę byłych oficerów służb specjalnych Bystrolotow jest uznawany za jednego z największych bohaterów wywiadu zagranicznego Vadim J. Birstein autor książki Smiersz. Tajna broń Stalina Fascynujące... wydobywa na światło dzienne mechanizmy sowieckiej siatki szpiegowskiej w Europie i Stanach Zjednoczonych w latach trzydziestych ubiegłego wieku.

AMF 2014, ISBN: 9788360532324, 170x240, 400 s., oprawa twarda

Szpieg Stalina Emil Draitser

Książka

  • ISBN: 

    9788360532324

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.