Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788374895538
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN

W Sztuce bycia sobą Leo F. Buscaglia zadaje czytelnikom filozoficzne pytania zastanawia się nad tym co stanowi o człowieczeństwie rozważa sens istnienia i pyta o cel bezkresnej podróży zwanej życiem. Nie próbuje szukać odpowiedzi na siłę książka to raczej zapis jego niezwykle ciekawych przemyśleń i doświadczeń które inspirują do refleksji. Autor stawia nas w centrum wszechświata - poprzez wielkie religie i filozofie między innymi buddyzm taoizm islam judaizm i chrześcijaństwo - i wyjaśnia swoją koncepcję pełni człowieczeństwa. Nasze życie porównuje do koanu zen zgodnie z którym nie ma różnicy czy myślimy że jesteśmy mnichem któremu się śni że jest motylem czy też motylem któremu się śni że jest mnichem który śni że jest motylem Książka Buscaglii jest pełna niezwykłego ciepła i optymizmu. Dzięki niej udamy się w fascynującą podróż w głąb ludzkiego umysłu próbując odkryć tajemnicę życia

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne 2014, ISBN: 9788374895538, 135x205, 184 s., oprawa miękka

Sztuka bycia sobą O potencjale człowieka Leo F. Buscaglia

Książka

  • ISBN: 

    9788374895538

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.