Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788393298419
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: WIDNOKRĄG

Apetyt na Maroko. Tadżin. to nowa książka dla dzieci gdzie zagadkowy tadżin czyli naczynie i zarazem potrawa stanowi punkt wyjścia do opowieści o Maroku jego kulturze i codziennym życiu jego mieszkańców. W książce znajdziecie odpowiedzi na takie pytania Co to jest tadżin i dlaczego wygląda jak mała piramida Dlaczego cyfry arabskie wyglądają tak jak wyglądają Czy w atlasie można znaleźć góry Atlas Chcemy zachęcić dzieci i dorosłych do poznania nowych miejsc na świecie i zrozumienia ich specyfiki. Opowieść osnuta wokół smakowitych egzotycznych przepisów jest przyczynkiem do przekazania wiedzy o kraju jego bogactwie i różnorodności. W książeczce oprócz rzetelnych informacji jest wiele elementów interaktywnych zagadki kolorowanki zadania do wykonania utrwalających wiedzę i jednocześnie kształcących ogólne zdolności dzieci.

WIDNOKRĄG 2011, ISBN: 9788393298419, 275x205, 36 s., oprawa miękka

Tadżin Apetyt na Maroko Anna Nowacka-Devillard

Książka

  • ISBN: 

    9788393298419

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.