Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 83-7298-932-X
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: Zysk i Ska

Cała Japonia ekscytuje się trwającymi właśnie mistrzostwami świata w piłce nożnej. Tylko przypadek sprawia, że w zapomnianej rzece znaleziono ciało Europejczyka. Były policjant, Kazuyoshi Toda, postanawia odkryć przyczynę zgonu tego człowieka. Prawda okazuje się zaskakująca i niebezpieczna. Co łączyło zmarłego z tajemnicami mistrzostw, głęboko skrywanymi przed opinią publiczną? Kto jeszcze będzie musiał zginąć, aby prawda nie wyszła na jaw? Odpowiedzi okażą się niespodzianką zarówno dla Tody, jak i dla czytelnika. Prawdziwie sensacyjna książka dla miłośników futbolu, spiskowych teorii i egzotyki Dalekiego Wschodu.
Przemysław Łonyszyn - socjolog, dziennikarz. Były pracownik szczecińskiego oddziału TVP, gdzie przebył drogę od researchera do kierownika produkcji. Twórca i organizator wielu imprez sportowych i rekreacyjnych, m.in. międzynarodowego turnieju piłkarskiego "Rewalandia" w Rewalu. Aktywny działacz samorządowy, ale przede wszystkim wielki znawca futbolu, potrafiący w pisaniu o nim fachowość łączyć z niekonwencjonalnym traktowaniem tematu.
Roman Hurkowski - dziennikarz, publicysta. Twórca potęgi największego polskiego tygodnika piłkarskiego - "Piłka Nożna", gdzie przeszedł wszelkie szczeble kariery, ze stanowiskiem redaktora naczelnego włącznie. Ostatnio skupia się przede wszystkim na pisaniu książek, jego pozycja pt. Z piłką do Europy zyskała miano najlepszej sportowej książki roku 2005 według "Gazety Wyborczej".
 
Zysk i S-ka 2006, ISBN: 83-7298-932-X, 125x195, 468 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788372989321

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!