Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788381033152
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Pascal

Plażing na Ko Samui
Patong od zmierzchu do świtu
Bangkok ze szczytu Baiyoke Sky
Kiedy i gdzie na bazar?
Jak ocalić słonia?
Dlaczego warto się uśmiechać?
Gdzie spisane są tajniki tajskiego masażu?
Tajlandia, czyli nowe spojrzenie na kraj uśmiechu. Podczas wyjazdu z Pascalem odkryjesz, że raj jest na ziemi.
 
Świetna infrastruktura drogowa zaskakuje przybywających po raz pierwszy do Tajlandii turystów. Usługi są na bardzo wysokim poziomie, a ich ceny bardzo niskie. Godzina relaksu w salonie masażu kosztuje 200 THB, czyli około 22 zł!
W tym słynącym ze wspaniałej kuchni kraju mało kto gotuje w domu, bo to się po prostu nie opłaca. Posiłek można kupić na ulicy, zamówić przez aplikację mobilną lub w pobliskiej knajpce. Większość apartamentowców ma w budynku restauracje, z których dania donoszone są do pokojów, a brudne talerze zbierane z korytarzy.

Łukasz Krzyżanowski, autor przewodnika i bloga tajlandiafaq.pl
 
Pascal 2018, ISBN: 9788381033152, 115x190, 156 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788381033152

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.