Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788324164936
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 5
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: Amber

Tajemnicze pisma, inskrypcje i wiadomości z całego świata
Na całym świecie istnieją świadectwa pisane, które zdaniem współczesnej nauki nie mogły powstać w swojej epoce. Zdumiewające i nieodgadnione teksty pochodzą z okresów od epoki kamiennej po czasy dzisiejsze.
 
- Teksty sprzed "oficjalnego" wynalezienia pisma, które powstały na długo przed egipskimi hieroglifami i sumeryjskim pismem klinowym.

- Inskrypcje z Ameryki potwierdzające kontakty transatlantyckiesetki lat przed Kolumbem.

- Prastare kroniki szczegółowo opisujące urządzenia techniczne, które "oficjalnie" zostały wynalezione dopiero tysiące lat później.

- Tajne kody alchemiczne Habsburgów, których nie mogą złamaćwspółcześni specjaliści od kryptografii i komputerowej.

- Wiadomości i przepowiednie przekazane przez istoty pozaziemskie? Czy na dysku z Fajstos zakodowano kroniki cywilizacji minojskiej? Kto stworzył starożytne amerykańskie teksty w piśmie klinowym? Jak to możliwe, że hieroglify z czasów faraona Totmesa III mówią o obserwacjach UFO? Czy to przypadek, że wiele znaków cywilizacji doliny Indusu jest identycznych jak symbole z Wyspy Wielkanocnej? Czyżby istniało wspólne prapismo prehistorycznych ludów?
 
Amber 2017, ISBN: 9788324164936, 130x205, 272 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788324164936

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!