Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 978-83-7480-741-8
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 5
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: MAG

Jest rok 2020. Na całym świecie a więc i w Karzistanie małym kraiku leżącym gdzieś w środkowej Azji przeprowadzony zostaje test Tlenu globalnej sieci obywającej się bez komputerów i interfejsów. Wykorzystującej bezpośrednio specjalnie sformatowane fragmenty mózgu.
 
Test kończy się źle są ofiary śmiertelne. A w małej zagubionej w karzistańskich górach wiosce spaja on w jedno dwie osobowości głównej bohaterki kobiety w średnim wieku Mae Chung i zmarłej w jego trakcie ślepej staruszki pamiętającej bardzo dawne czasy. Tlen ma powrócić za rok po poprawkach obie kobiety istnieją w nim jednak już teraz. Jako jedna osobowość. Istnieją jednocześnie w Tlenie gdzie ludzie nie mają ciał i w ciele Mae.
 
Mae Chung choć analfabetka jest inteligentna sprytna i mądra. Stara się przygotować konserwatywną wiejską społeczność na nieuniknione zmiany. Rozwija biznes w dotychczasowej klasycznej sieci bogaci się uczy nowego świata siebie i innych choć los nie szczędzi jej osobistych dramatów. Drugie ja Mae obrócone w przeszłość sprzeciwia się wszelkim zmianom. Do końca nie wiemy które zwycięży. Do końca nie wiemy nawet czym jest zwycięstwo zwieńczeniem tradycji czy jej zagładą?
Mae Chung to chyba najpełniej KOBIECA bohaterka współczesnej fantastyki naukowej. A Tlen jest zaskakującą i piękną opowieścią o tym jak przeżyć między młotem nowego które nie chce nadejść i kowadłem starego które nie chce odejść.
 
Mag 2017, ISBN: 978-83-7480-741-8, 140x210, 448 s., oprawa twarda


Książka

  • ISBN: 

    9788374807418

 

Promocja!

 

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.