Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788377790106
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: MG

Ta książka poświęcona jest polskiej telewizji czy raczej Telewizji Polskiej a przede wszystkim jej ludziom ich śmiałym pomysłom uporowi wytrwałości konsekwencji ambicji talentowi. Opowiada o tych którzy tworzyli ją od samego początku a potem próbowali realizować misję choć rzadko bywało łatwo. Mówi też o niepowodzeniach pomykach wpadkach nawet klapach bez których sukces smakuje gorzej a przynajmniej inaczej. Czemu ta książka nie jest ani encyklopedią ani kompendium ani wademekum Przede wszystkim dlatego że Autor przypomina w niej ludzi a nie stanowiska jakie pełnili audycje - nie redakcje które je przygotowywały nie interesują go żadne struktury organizacyjne skomplikowane sieci wzajemnych zależności układy władzy - tylko to co dociera do telewidza. PROGRAM Obraz i dźwięk powiązane ze sobą talentem TWÓRCÓW. Jest to próba pokazania tego co w tej telewizji było najlepszego. Krytykę zostawiamy innym.

 

MG 2012, ISBN: 978-83-7779-010-6, 165x235, 528 s., oprawa twarda

 

To była bardzo dobra telewizja cz. 1. Misja emisji Dariusz Michalski

Książka

  • ISBN: 

    9788377790106

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.