Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788381690997
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 18
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Prószyński i S-ka

Kontynuacja światowego bestselleru "Ogień i furia". “Trump pod ostrzałem” to książka, której publikację starał się zatrzymać sztab specjalistów pracujących dla Białego Domu.

Intrygujący reportaż o jednym z najbardziej kontrowersyjnych prezydentów Stanów Zjednoczonych ponownie w księgarniach!

Autor światowego bestsellera “Ogień i Furia. Biały Dom Trumpa" znów bierze na celownik obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Bezlitośnie wskazuje wszystkie jego błędy i wpadki, a także przedstawia historie z wnętrza prezydenckiego obozu, które ukazują obraz chaosu, braku profesjonalizmu i wewnętrznych sporów. Michael Wolff kontynuuje opowieść znaną ze swojej poprzedniej książki, która z jednej strony ściągnęła na niego gniew samego prezydenta, ale z drugiej przyniosła światową sławę.

Wolff po poprzedniej książce stał się osobistym wrogiem Trumpa, a w kolejnej, zatytułowanej “Trump pod ostrzałem”, ukazuje przywódcę światowego mocarstwa w jeszcze gorszym świetle. Prezydent USA w trzecim roku kadencji jest atakowany już niemal z każdej strony, znajduje się naprawdę "pod ostrzałem". A jednocześnie, jak pisze autor, nie ma już obok siebie nikogo, kto mógłby udzielić mu realnej pomocy, bo ze wszystkimi doświadczonymi współpracownikami zdążył się już pożegnać. To wszystko w połączeniu z wrodzoną megalomanią powoduje, że w prezydencie odzywa się teraz swoisty syndrom oblężonej twierdzy, jego jedynym celem jest przetrwanie na stanowisku.

Wolff z pasją pisze barwny reportaż odsłaniający kulisy najbliższego otoczenia Trumpa, z którego wyłania się obraz nieuporządkowania i braku wizji kierunków dalszego działania. Nie ma ON nic wspólnego z powszechnym na świecie wyobrażeniem profesjonalizmu amerykańskiej administracji. Wolff wierzy, że jest kronikarzem opisującym wydarzenia prowadzące do upadku najbardziej nietypowego prezydenta w historii Stanów Zjednoczonych.

Trump o książce

Michael Wolff to totalny przegryw, który nazmyślał historie, żeby tylko sprzedać tę naprawdę nudną i niewiarygodną książkę. (…). Nigdy nie udzielałem mu do niej wywiadu.

Donald Trump (chwilę przed tym, jak jego rzeczniczka przyznała, że wywiad się odbył, i chwilę po tym, jak nie udało im się zablokować wydania "Ognia i furii")

O autorze

Michael Wolff jest doświadczonym amerykańskim dziennikarzem publikującym m.in. na łamach gazet “USA Today”, “The Hollywood Reporter” i brytyjskiego wydania “GQ”. Wydał kilka książek, ale światową rozpoznawalność przyniosła mu przetłumaczona na wiele języków pozycja “Ogień i furia. Biały Dom Trumpa”, która przez siedem tygodni była najlepiej sprzedającą się w Stanach Zjednoczonych książką z zakresu literatury faktu i której wydanie administracja prezydenta bezskutecznie próbowała zablokować. “Trump pod ostrzałem” jest jej równie głośną kontynuacją.

Prószyński i S-ka 2019, ISBN: 9788381690997, 464 s., oprawa twarda

Książka

  • Autor: 

    Wolff, Michael

  • ISBN: 

    9788381690997

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.