Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788365706973
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 8
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: esprit

Za każdym razem, kiedy badania wykazywały alarmujące wyniki zawartości ołowiu, aluminium, wolframu, rtęci i arsenu oraz innych toksycznych składników w codziennych pokarmach, w zdrowej żywności, w smakołykach dla zwierząt, jak również w certyfikowanej żywności organicznej, reakcja producentów była zawsze taka sama: "Nie mów o tym nikomu!".
 
FRAGMENT
Amerykański naukowiec MIKE ADAMS przerywa zmowę milczenia na temat tego, czym tak naprawdę "karmią" nas producenci żywności, suplementów diety, witamin, szczepionek i kosmetyków.
 
Wielkie koncerny spożywcze oraz środki masowego przekazu, które utrzymują się z reklam produktów spożywczych i suplementów, zmówiły się, aby nie ujawniać dowodów naukowych i ukryć przed opinią publiczną szokującą prawdę na temat jedzenia. Prawdę na wagę naszego zdrowia i życia.
 
Z książki dowiesz się:
- czym skażone są żywność, suplementy diety, produkty ekologiczne, kosmetyki oraz karma dla zwierząt;
- jaki ma to wpływ na nasze zdrowie i życie?
- co jeść, a czego unikać?
- jak odtruć zatruty organizm?
MIKE ADAMS - naukowiec, publicysta, wielokrotnie nagradzany dziennikarz śledczy. Założyciel i redaktor portalu Natural News.com, twórca Food Investigations.com, Healing Food Reference.com, Honest Food Guide. org i kilku innych serwisów poświęconych tematyce zdrowia naturalnego.   

Esprit 2017, ISBN: 9788365706973, 145x205, 372 s., oprawa miękka

Książka

  • ISBN: 

    9788365706973

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!