Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788381390040
Realizacja zamówienia: 2 dni
Sprzedanych produktów: 1
EAN: 9788381390040
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Świat Książki

Piękna opowieść o przemijaniu

Coś się kończy, a coś zaczyna. Wartości życia, śmierci, prawdy i kłamstwa zostały położone na szali. Czy życie to tylko ułuda?

Iga, śmiertelnie chora buddystka, prosi swojego przyjaciela Mateusza o to, by po jej śmierci wziął jej skremowane prochy i rozsypał w świętym miejscu w Indiach. Medytacja i skomplikowane kuracje niestety nie pomagają i dziewczyna umiera. Chłopak jednak nie pozostaje obojętny na ostatnie życzenie dziewczyny i rusza w świat. Podróż do kraju miliona kultur, wierzeń i bogów nie jest tak prosta. Zwykła wyprawa okazuje się także podróżą w głąb siebie, szukaniem głębszego sensu życia.

Mateusz nie jest sam na swojej drodze. Ludzie pojawiają się i znikają zadając kolejne pytania i niekiedy odpowiadając na którąś z kotłujących się w głowie zagadek. Niektórzy są życzliwi, inni wprost przeciwnie. Umysł potrafi płatać figle, a niemożliwe może stać się rzeczywistością. Do tego jeszcze ten sen - sen o indyjskiej rodzinie i ich chorym synu. Co oznacza i dlaczego prześladuje Mateusza? Co w końcu jest prawdą, a co tylko ułudą?

Ułuda to także wspaniała opowieść o pięknie Indii, które dzięki głębokim opisom można wręcz poczuć i posmakować. Kultura tego pięknego kraju wylewa się z każdej strony i onieśmiela na każdym kroku. Fikcja zdaje się być bardziej realna od rzeczywistości.

Inteligentna, pełna pytań i odpowiedzi Ułuda to książka dla prawdziwych poszukiwaczy. Można ją pokochać lub znienawidzić, ale nie da się przejść obok niej obojętnie. To książka, dzięki której nasze życie może się bardzo zmienić.

Świat Książki 2018, ISBN: 9788381390040, 135x215, 320 s., oprawa miękka

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Orlen Paczka dla zamówień o wartości minimum 100 zł.

Wysyłka niedostępna dla pozycji z kategorii: Gry i Puzzle