Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9783940662095
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: Cotkotu

Cotkotu 2009, ISBN: 978-3-940662-09-5, 125x135, 12 s., oprawa twarda

 

Dzieci, to niestrudzeni odkrywcy. Ich wrażliwość zobowiązuje nas, dorosłych, do tworzenia światów, które będą inspiracją do dalszych poszukiwań. - Zofia Zakrzewska - Klosa Uwielbiani przez starsze dzieci bohaterowie serii książek Spadające gwiazdki Helenki zawitali wreszcie do świata maluchów. Myszka Cotu, Fifi, Violetta i Pryszczatek zapraszają do wspólnej zabaway i nauki

Fantastyczny świat edukacyjnej serii książeczek Mini Cotkotu, to nie tylko oryginalne ilustracje pełne malarskiego rozmachu, ale również wesołe wierszyki, które poprzez zabawę wprowadzają najmłodszych czytelników w świat nowych pojęć. Miękka, przyjemna w dotyku okładka, żywe kolory i melodia słowa działają na zmysły maluchów zachęcając do kreatywnego myślenia i kształtując ich wrażliwość estetyczną.

Z książeczki Urodzinki dzieci dowiedzą się, co Violetta ma gotowe na przyjęcie fioletowe? Końcowa zgadywanka stworzy nie tylko wiele okazji do śmiechu, ale przede wszystkim pomoże maluchom utrwalić zdobytą wiedzę.

 

Urodzinki Mini Cotkotu Zofia Zakrzewska-Klosa, Helena Klosa, Joanna Leszczyńska

Książka

  • ISBN: 

    9783940662095

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!