Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 978-83-11-13845-2
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Bellona

Ta książka jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie okresem PRL ale także podróżą sentymentalną w przeszłość do czasów kiedy cenzor miał czasem więcej do powiedzenia niż twórca a wszystko co wyrastało ponad przeciętność mogło być publicznie piętnowane. Bohaterkami publikacji Iwony Kienzler są gwiazdy i seksbomby kobiety nietuzinkowe które nie mieściły się w narzuconych z góry schematach i ramach. Były nie tylko wielkimi artystkami ale też epatowały swoją seksualnością rozpalając męskie zmysły do białości. Część historyków zajmujących się okresem PRL twierdzi nawet że to właśnie także pamięć o niezapomnianych artystkach z tamtych lat sprawia że wielu z rozrzewnieniem wspomina ów niełatwy przecież okres w naszej historii. Publikacja Iwony Kienzler ujawnia przed czytelnikami nie tylko sekrety życia prywatnego peerelowskich gwiazd ale też zaprasza za kulisy teatrów i kabaretów oraz na plan filmowy.
 
Bellona 2015, ISBN: 978-83-11-13845-2, 145x205, 312 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788311138452

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.