Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788380323223
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 9788380323223
Wydawnictwo/Producent: Wielka Litera

"W domu innego" to poruszająca opowieść o czasach powojennych, w których mimo tragicznych doświadczeń z lat wcześniejszych, ludzie wciąż znajdują w sobie dobro

II Wojna Światowa raz na zawsze zmieniła pewne pokolenie ludzi. Nie dało się przejść obok niej obojętnie, a lata okrucieństwa sprowadziły spustoszenie na niejedną rodzinę. Historia opowieści "W domu innego" dzieje się zaledwie rok po zakończeniu wojny.

Do zniszczonego Hamburga przybywa brytyjski pułkownik Lewis Morgan wraz z żoną i synem. Ma on za zadanie nadzorowanie odbudowany miasta. Jako jeden z nielicznych jest na pozycji zdecydowanie uprzywilejowanej, dlatego też dostaje pozwolenie na zajęcie willi nad brzegiem Łaby.

Lewis nie chce działać okrutnie i nienawistnie, więc zgadza się na to, aby niemiecki wdowiec, który jest właścicielem posiadłości został wraz z córką w domu. W ten sposób dwie zupełnie różne rodziny mieszkają pod jednym dachem. Wrogość, niechęć, ale i poczucie niesprawiedliwości zaczyna mieszać się z nieoczekiwaną namiętnością. Jak wspomnienie wojny wpłynie na losy tych ludzi? Czy będą w stanie odnaleźć w sobie dobro oraz pomoc?

"W domu innego" to historia zupełnie inna niż wszystkie. Wyraziste postaci wciągają nas w fabułę i pozwalają spojrzeć na wojnę z zupełnie innej strony. Mimo że obecnie nie toczą się walki, zaznanie spokoju wciąż nie jest w pełni możliwe.

Rhidian Brook urodził się w 1964 roku. Jest pisarzem, scenarzystą i prezenterem telewizyjnym. Zadebiutował powieścią "The Testimony Of Taliesin Jones", która została nagrodzona i bardzo dobrze przyjęta przez czytelników.

Książka

 • Autor: 

  Rhidian Brook

 • Rok wydania: 

  2019

 • ISBN: 

  9788380323223

 • Ilość stron: 

  352

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  135x205

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.