Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788393049400
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: L&L

Co zrobiłbyś, gdyby udało Ci się przeniknąć do umysłu Gusa Hansena - jednego z najlepszych graczy pokerowych na świecie? Czy chciałbyś poznać tajemnicę jego sukcesu? Właśnie masz tę szansę! Gus Hansen - znany jako "The Madman" ze względu na swój szalony, nieustraszony i agresywny styl gry, jest jednym z najbardziej uznanych graczy pokerowych. Jego dokonania mówią same za siebie. Jest niekwestionowaną gwiazdą pokerowego świata i posiadł - jakże upragniony przez wszystkich - sekret zwyciężania. Jest zdobywcą mistrzowskiej bransolety inauguracyjnego turnieju Poker Super Stars Invitational, jak również jedynym w historii trzykrotnym zwycięzcą turniejów z serii World Poker Tour. Swój piąty międzynarodowy tytuł zdobył wygrywając w imprezie 2007 Aussie Millions, za co otrzymał 1 200 000 dolarów. Teraz - po raz pierwszy w historii - Gus zdecydował się opowiedzieć ze szczegółami o tym, jak rozegrał ten turniej oraz zdradzić tajniki swojego sukcesu. Książka jest przeznaczona dla wszystkich osób interesujących się pokerem - zarówno debiutujących, jak i zawodowych graczy.

Można w niej znaleźć:

  •  wyczerpującą, przystępnie napisaną analizę ponad 300 rozdań, w których Gus wziął udział podczas Aussie Millions,
  • dokładnie wytłumaczoną "szaloną" metodę gry Gusa, która pomogła mu odnieść tyle sukcesów, - blefy, na które się zdecydował, wraz z dokładnymi kalkulacjami, domysłami i readami na temat przeciwników,
  • sposoby na sprawdzanie dużych podbić z pozornie niegrywalnymi rękoma,
  • wskazówki, kiedy podbijać bez pozycji ze słabymi kartami,
  • informację, jak struktura wypłat powinna wpływać na grę, i dużo, dużo więcej

L&L 2010, ISBN: 9788393049400, 135x210, 334 s., oprawa miękka

W otwarte karty Hansen Gus

Książka

  • ISBN: 

    9788393049400

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.