Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788366195233
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 12
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

“W umyśle mordercy” to książka, która przybliża ludzką twarz morderców, którzy żyją wśród nas.

Czy wiesz, co skrywa umysł osób, które mogą zaatakować w każdej chwili?

O sprawcach najokrutniejszych zbrodni społeczeństwo myśli zwykle jako o społecznych wyrzutkach, zupełnych odszczepieńcach, osobach, które nigdy nie nadawały się do życia w społeczeństwie. Ludziach, z którymi nic nie może nas łączyć. A często wręcz nie jako o ludziach, stąd określenia takie jak “bestie” czy “potwory”. Tymczasem często są to nasi sąsiedzi, osoby mijane na ulicy. Dobitnie pokazuje to frapująca, wnikliwa książka Łukasza Wrońskiego “W umyśle mordercy”.

Autor w swojej książce zebrał przypadki przerażających zbrodni, które wydarzyły się naprawdę, i przedstawił je w formie historii, które na każdym czytelniku muszą zrobić wrażenie. Obecne na kartach książki przejawy okrucieństwa mogą sugerować, że mamy do czynienia z przestępcami wyjątkowo zdegenerowanymi.

Gwałty, brutalne morderstwa, wyjątkowo odrażające akty pedofilii czy nekrofilii są dokonywane przez - jak się wydaje - całkiem normalnych ludzi. Wielu z nich miało swoje poukładane życie i niczym nie wyróżniało się z tłumu. Byli tacy sami, jak my wszyscy. Byli czyimiś mężami, ojcami, synami, córkami, braćmi, przyjaciółmi i sąsiadami. Skąd więc wzięło się w nich tyle okrucieństwa? Czy to nie przerażające, że na co dzień tak niewiele różni zwykłego, porządnego obywatela od bestialskiego przestępcy? Dzięki swojemu doświadczeniu w roli psychologa i biegłego sądowego Łukasz Wroński w nowej książce pozwala wejść w umysł mordercy i poszukać odpowiedzi na te pytania.

“W umyśle mordercy” to kryminał, który bardzo realnie przybliża czytelnika do prawdziwych wydarzeń związanych z najbardziej okrutnymi zbrodniami.

Skarpa Warszawska 2019, ISBN: 9788366195233, 302 s., oprawa miękka

Polecamy również...

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.