Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788377478837
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Uroboros

Zanurz się po uszy w nordyckiej mitologii z nową powieścią dla dzieci autorek bestsellerów z listy New York Timesa W Blackwell w Południowej Dakocie wszyscy mają coś wspólnego z bohaterami podań wikingów. Każdy z mieszkańców jest bezpośrednio spokrewniony z Thorem lub Lokim. Nie inaczej jest w przypadku Matta Thorsena nastolatka z prawdziwą pasją do rodzinnych historii. Mitologia nordycka nie ma przed nim tajemnic - chłopak wie wszystko o wikingach sagach bóstwach i całej armii pobocznych postaci z legend. Podobnie jak jego dwaj przyjaciele z tej samej klasy Fen i Laurie doskonale zna podanie o Ragnark - zmierzchu bogów podczas którego stoczona zostanie walka pomiędzy bogami i olbrzymami dowodzonymi przez Lokiego. Koniec świata mogą powstrzymać tylko bogowie a jeśli przegrają walkę ziemia spłonie gwiazdy zgasną a świat zaleje morze. I oto pewnego dnia chłopcy zdają sobie sprawę że runy mówią jednoznacznie Ragnark się zbliża. Bez względu na to jak nieprawdopodobne się to wydaje legenda spełnia się na ich oczach. W dodatku to oni będą musieli stoczyć walkę o losy świata.

Foksal 2013, ISBN: 978-83-7747-883-7, 135x200, 272 s., oprawa miękka

Wilki Lokiego Kroniki Blackwell Melissa Marr, Kelly Armstrong

Książka

  • ISBN: 

    9788377478837

Polecamy również...

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.