Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788379430192
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Świat Książki

Wasze dziecko jest już na świecie Zaczął się dla was nowy etap pełen niezwykłych przygód radości i niespodzianek. Ta książka będzie wam towarzyszyć przez pierwszy rok życia dziecka miesiąc po miesiącu. Dowiecie się z niej jak pielęgnować maleństwo i troskliwie się nim opiekować kiedy odwiedzać pediatrę wykonywać kolejne badania i szczepienia. Znajdziecie tu także wiele praktycznych wskazówek i ciekawych porad na temat zdrowia i właściwego odżywiania dziecka oraz stymulowania jego rozwoju poprzez zabawę. Aby najpiękniejsze chwile tego roku nie popadły w zapomnienie jest tu dużo miejsca na notatki opisy najważniejszych wydarzeń oraz pamiątkowe zdjęcia. Dzięki temu książka stanie się bardzo osobistym pamiętnikiem pełnym wspomnień.

Świat Książki 2013, ISBN: 9788379430192, 165x205, 176 s., oprawa miękka

Witaj na świecie Annette Nolden

Książka

  • ISBN: 

    9788379430192

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.