ISBN: 5903792767951
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawnictwo: Edgard

Włoski Mówisz i rozumiesz

to multimedialny kurs dla osób początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka włoskiego. Program skutecznie uczy 1000 najważniejszych słów i zwrotów, krok po kroku objaśnia podstawy i tłumaczy najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Specjalnie opracowane ćwiczenia oraz graficzny analizator wymowy doskonalą mówienie i kształcą rozumienie ze słuchu. Szybko zaczniesz mówić i rozumieć cudzoziemców! Nowa edycja kursu została wzbogacona o płytę audio (ok. 70 min. nagrań), która uczy zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Każde wyrażenie zostało zilustrowane zdaniem lub dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście.

Włoski - Mówisz i rozumiesz to:

 • 650 ćwiczeń w 30 różnych typach,
 • praktyczne rozmówki,
 •  gramatyka z ćwiczeniami,
 •  w pełni polski interfejs,
 •  nagrania wyłącznie native speakerów,
 •  1000 słówek i zwrotów,
 •  tłumaczenia na polski,
 • nauka wymowy i rozumienia ze słuchu,
 • słownik,
 • + płyta audio z nagraniami - GRATIS.

Lekcje wstępne

Specjalnie opracowane lekcje wstępne uczą podstaw języka włoskiego (alfabet, zwroty grzecznościowe, liczby, kolory) oraz w przejrzysty sposób prezentują najważniejsze zagadnienia gramatyczne, niezbędne do porozumiewania się. Stawiaj z nami pierwsze kroki w nauce języka włoskiego!

1000 słówek i zwrotów

Program wszechstronnie uczy 1000 najpotrzebniejszych słów i wyrażeń dotyczących podróży, pracy, zdrowia, zakupów, spędzania czasu wolnego... Program zawiera także wygodny w użyciu Słownik.

Praktyczne rozmówki

Na podstawie interesujących dialogów poznasz zwroty przydatne w typowych życiowych sytuacjach: rezerwacja miejsca w hotelu, rozmowa o pracę, zakupy, wizyta u lekarza i inne. Specjalnie opracowane ćwiczenia skutecznie przełamują opór przed mówieniem w obcym języku.

Gramatyka w pigułce!

Po opanowaniu podstaw języka warto poznać najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Zawarty w programie Podręcznik w przystępny sposób tłumaczy reguły, a urozmaicone ćwiczenia uczą ich stosowania w praktyce.

Mówisz....

Możliwość nagrywania oraz graficzny analizator wymowy pozwalają doskonalić akcent i wymowę. Dzięki interaktywnym dialogom, w których możesz wcielić się w wybraną przez siebie rolę, zaczniesz mówić po włosku!

...i rozumiesz!

Liczne nagrania w wykonaniu wyłącznie native speakerów oraz specjalne ćwiczenia kształcące rozumienie ze słuchu sprawią, że będziesz świetnie rozumieć cudzoziemców!

Indywidualne konta i kontrola wyników

Dzięki indywidualnym kontom użytkownika z programu mogą korzystać wszyscy członkowie rodziny. Rozbudowanie statystyki pozwalają w każdym momencie sprawdzić postępy w nauce.

Program uczy na poziomie A1 i A2 według klasyfikacji Rady Europy.

Edgard 2009, EAN: 5903792767951, oprawa twarda

Włoski Mówisz i rozumiesz Multimedialny kurs dla początkujących + CD

Książka

 • ISBN: 

  5903792767951