Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788360158586
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 75
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Skarbnica Wiedzy

Skarbnica wiedzy 2008, ISBN: 978-83-60158-58-6, 145x210, 30 s., oprawa miękka

 

Wyroby alkoholowe służą nie tylko rozrywce i poprawie humoru, wiele z nich może również leczyć. Początkowo techniki wyrobu takich trunków znane były jedynie mnichom, którzy zazdrośnie strzegli swych tajemnic, później jednak wyroby te zaczęły pojawiać sie również na dworach szlacheckich, a w końcu także w zwykłych domach. Tradycja domowego wyrobu wódek, nalewek i likierów jest bardzo stara. W tej książce prezentujemy Państwu nie tylko proste i sprawdzone receptury, lecz również opisujemy krótko działanie nalewek leczniczych czy właściwości zdrowotne likierów. Alkohole te, spożywane w rozsądnych ilościach, mogą nas uwolnić od wielu dolegliwości lub złagodzić objawy niektórych chorób, nawet tych chronicznych.Wyroby alkoholowe służą nie tylko rozrywce i poprawie humoru, wiele z nich może również leczyć. Początkowo techniki wyrobu takich trunków znane były jedynie mnichom, którzy zazdrośnie strzegli swych tajemnic, później jednak wyroby te zaczęły pojawiać sie również na dworach szlacheckich, a w końcu także w zwykłych domach. Tradycja domowego wyrobu wódek, nalewek i likierów jest bardzo stara. W tej książce prezentujemy Państwu nie tylko proste i sprawdzone receptury, lecz również opisujemy krótko działanie nalewek leczniczych czy właściwości zdrowotne likierów. Alkohole te, spożywane w rozsądnych ilościach, mogą nas uwolnić od wielu dolegliwości lub złagodzić objawy niektórych chorób, nawet tych chronicznych.

 

Wódki nalewki. Domowe przepisy

Książka

  • ISBN: 

    9788360158586

Polecamy również...

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.