Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 978-83-7489-581-1
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Funky Books

Współczesny świat nie daje zbyt wielu okazji do odpoczynku i rozluźnienia. Masz poczucie że żyjesz w ciągłym stresie pośpiechu a niekiedy nawet frustracji Z tego poradnika dowiesz się jak szybko się zrelaksować także będąc w pracy. Znajdziesz w nim proste ćwiczenia dzięki którym nauczysz się kontrolować emocje w chwilach stresu zmniejszać napięcie i szybko osiągać stan wyciszenia. Wydanie pierwsze tej książki ukazało się pod tytułem RELAKSACJA W PIGUŁCE.

Przedstawione tu metody opierają się przede wszystkim na technikach zaczerpniętych z programowania neurolingwistycznego i jogi. Debra Lederer zajmuje się tą tematyką już od wielu lat prowadząc kursy relaksacyjne. Michael Hall posiadający ogromną wiedzę z zakresu NLP w przystępny sposób tłumaczy dlaczego opisane w książce metody są skuteczne. Proponowane ćwiczenia w większości opierają się na afirmacjach pracy z oddechem wizualizacjach oraz przyjmowaniu odpowiedniej postawy ciała gwarantującej błyskawiczną relaksację.

 

Dzięki opisanym w tej książce metodom

- uwolnisz się od stresu

- zaczniesz cieszyć się życiem 

- poradzisz sobie z problemami

- zrelaksujesz się.

 

Debra Lederer - ukończyła studia psychologiczne na University of Michigan. Jest certyfikowanym instruktorem jogi prowadzi kursy redukcji stresu dla firm i osób indywidualnych. Jej programy treningowe obejmują wiele szybkich i skutecznych technik zmniejszania stresu we wszystkich aspektach życia. Prowadzi też praktykę konsultingową w Nowym Jorku. Michael Hall- autor wielu rewolucyjnych prac z zakresu komunikacji neurolingwistyki emocji i motywacji jeden z najbardziej błyskotliwych specjalistów w dziedzinie programowania neurolingwistycznego. Pracuje jako psychoterapeuta i trener w Grand Junction Kolorado.
 
Funky Books 2015, ISBN: 978-83-7489-581-1, 120x195, 144 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788374895811

W związku z zamknięciem księgarń stacjonarnych wprowadzamy DARMOWĄ dostawę do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.