Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788375616286
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Poltext

Stało się już niemal tradycją, że w grudniu, w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie spotykają się doktoranci z wielu różnych uczelni, których łączy zainteresowanie problematyką zarządzania i ekonomii. W grudniu 2015 r. odbyła się już trzecia Ogólnopolska Konferencja Naukowa Doktorantów. Jak zwykle, napłynęły liczne zgłoszenia młodych adeptów nauki. Wszystkie zgłoszone materiały zostały poddane wnikliwej, anonimowej ocenie dwóch recenzentów. Siedemnaście opracowań zostało zakwalifikowanych do publikacji w wydawnictwie książkowym pt. "Współczesne problemy zarządzania i ekonomii", które pragnę polecić jako bardzo wartościowe i autentycznie interesujące.

Autorzy artykułów zamieszczonych w tej publikacji reprezentują siedem uczelni: siedmiu spośród nich, to doktoranci Akademii Leona Koźmińskiego, dwóch - Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, dwóch - Uniwersytetu Łódzkiego, dwóch - Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dwóch Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, jeden - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, jeden - Uniwersytetu Gdańskiego. Struktura książki powstała w efekcie analizy problematyki zakwalifikowanych tekstów i obejmuje trzy części:

- Zarządzanie strategiczne oraz nowe formy zarządzania zawiera sześć artykułów, omawiających problemy zarządzania o relatywnie najszerszym charakterze,

- Kultura organizacyjna i zarządzanie ludźmi składa się również z sześciu opracowań, które są ukierunkowane na analizę roli czynnika ludzkiego w zarządzaniu,

- Ekonomia i finanse jest skomponowana z pięciu tekstów analizujących stan obecny, przyszłość i kierunki zmian w obszarach wymienionych w tytule.

Poltext 2015, ISBN: 978-83-7561-628-6, 165x235, 292 s., oprawa miękka

Książka

  • ISBN: 

    9788375616286

W związku z zamknięciem księgarń stacjonarnych wprowadzamy DARMOWĄ dostawę do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.