Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788310123114
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Xanth. Kraina, gdzie każdy ma jakiś magiczny talent bądź sam jest magiczny. Albo inteligentny. Trochę to skomplikowane, ale jeśli w grę wchodzi magia, trzeba się do tego przyzwyczaić.

Młody Bink jest chyba pozbawiony talentu, za to ma determinację i nadzieję, z którymi udaje się do czarodzieja Humfreya. W drodze trafia na centaury i nagle akcja rusza z kopyta. Później w dziwnej Rozpadlinie, której nie ma na mapach, chłopak spotyka smoka i w trakcie ucieczki pytanie, czy stwór jest inteligentny, czy ma talent magiczny, nabiera praktycznego wymiaru...

Tak zaczyna się pierwszy tom legendarnej serii Xanth, którą Wydawnictwo Nasza Księgarnia przypomina czytelnikom w nowym przekładzie.

Zaklęcie dla Cameleon zdobyło August Derleth Fantasy Award za najlepszą powieść roku. Każda kolejna część cyklu stawała się bestsellerem.

Legendarna seria teraz w wersji do słuchania! Piers Anthony, zanim został pisarzem, pracował w najróżniejszych miejscach, m.in. w szpitalu psychiatrycznym oraz firmie produkującej sprzęt elektroniczny.

W końcu zawarł z żoną umowę - ustalili, że ona pójdzie do pracy, a on zajmie się w tym czasie wyłącznie pisaniem. Jeśli Piers przed upływem roku nie zdołałby opublikować żadnego utworu, miał porzucić marzenia o karierze pisarskiej i zająć się utrzymaniem rodziny.

Dwa opowiadania znalazły nabywców i autor zarobił 160 dolarów. To jednak było za mało, by się utrzymać, zatrudnił się więc jako nauczyciel angielskiego.

Dziesięć lat później ukazał się pierwszy tom serii Xanth, a Piers Anthony stał się bestsellerowym pisarzem fantasy. Wydał ponad 145 książek.

Mieszka z żoną na Florydzie, mają jedną wnuczkę.

Czyta Waldemar Barwiński.
 
Nasza Księgarnia 2012, ISBN: 9788310123114, CD mp3


Książka

  • ISBN: 

    9788310123114

 

Promocja!

 

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.