ISBN: 9788365743350
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Insignis

Książka przesyłana szyfrowanymi SMS-ami z okupowanego przez Państwo Islamskie miasta Od chwili kiedy Daisz rozpoczęło okupację Rakki stała się ona jednym z najbardziej izolowanych i zastraszonych miast na świecie. Zakazano tam sprzedaży odbiorników telewizyjnych karalne stało się noszenie spodni o nieprawidłowej długości a korzystanie z telefonów komórkowych uznano za niewybaczalne przestępstwo. Odcięto dostęp do miasta dziennikarzom a za kontakt z przedstawicielami zachodnich mediów groziło ścięcie. Mimo wszystkich tych ograniczeń po kilku miesiącach stresujących i przerywanych rozmów telewizja BBC zdołała skontaktować się z niewielką grupą aktywistów Asz-Szarkijja 24. Jeden z jej członków narażając się na wielkie ryzyko zgodził się opisać swoje osobiste doświadczenia z tego okresu. Widząc bestialskie mordy których ofiarami padli jego przyjaciele i krewni i będąc świadkiem całkowitego rozkładu życia społecznego i lokalnej gospodarki Samir walczy z Państwem Islamskim w jedyny możliwy dla niego sposób przekazując światu co dzieje się z jego ukochanym miastem. Przeczytajcie opowieść Samira.

Insignis 2017, ISBN: 9788365743350, 135x205, 110 s., oprawa twarda

Książka

  • ISBN: 

    9788365743350

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.