Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788328703988
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Muza

W tej inspirującej książce małżeństwo-zespół, który tworzą urodzona i wychowana w Japonii Naomi Moriyama oraz Williama Doyle, analizuje dowody na to, że mali Japończycy cieszą się najlepszym zdrowiem na świecie, oraz zbiera wnioski w formie kilku praktycznych porad, jakie mogą zastosować rodzice, by zadbać o zdrowie swojego dziecka. Wszyscy pragniemy, by nasze dzieci były zdrowe i szczęśliwe, lecz w wielu rodzinach temat jedzenia przeistoczył się w pole bitwy, stając się źródłem sporów i nieporozumień.
 
Dzięki tej książce odkryjesz:
- w jaki sposób, za pomocą drobnych zmian zamiast wielkich rewolucji, zmienić rodzinne posiłki i sprawić, że będą zdrowsze,
- dlaczego nie powinno się demonizować żadnych produktów spożywczych,
- jak ważne jest regularne podawanie dzieciom nowych potraw - i w jaki sposób to robić, by osiągnąć sukces,
- czemu pozwalanie dzieciom, by samodzielnie nakładały sobie porcje - i angażowały się w przygotowanie jedzenia - zaszczepia im dobre nawyki,
- jak pielęgnować szeroko pojęty zdrowy styl życia, który zachęca do utrzymania zdrowej postawy wobec jedzenia i aktywności fizycznej przez całe życie.
 
Pomogą ci w tym wskazówki specjalistów w dziedzinie zdrowia i lekarzy oraz obszerne, praktyczne porady, a także dział z przepisami kulinarnymi.
 
Muza 2017, ISBN: 9788328703988, 140x200, 304 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788328703988

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

W związku z zamknięciem księgarń stacjonarnych wprowadzamy DARMOWĄ dostawę do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.