Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 978-83-61463-01-6
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Varsovia

Zafascynowany postacią Che Guevary senator Jonathan Myers rusza po władzę. Początkowo wydaje się że jako osoba nowa w kręgach politycznych niewiele może. Nieoczekiwanie zyskuje tajemniczych sprzymierzeńców którzy gotowi są nie tylko wesprzeć go finansowo ale też usunąć - i to dosłownie - każdego kto stanie mu na drodze. Senator nie zdaje sobie jednak sprawy z tego że tak naprawdę jest tylko pionkiem w rękach ludzi których celem jest zniszczenie systemu władzy w USA. Kto jednak kryje się za tym przemyślnym atakiem Czy może Meksyk który nagle wysuwa roszczenia terytorialne wobec Stanów Zjednoczonych czy próbujące wykorzystać powstały kryzys Chiny i Rosja Wydarzenia nabierają tempa a czytelnik trafia tam gdzie zapadają najważniejsze decyzje czyli do Gabinetu Owalnego. Czy wobec narastającego konfliktu w który angażują się także nielegalni imigranci prezydent zdecyduje się na użycie broni nuklearnej A może ktoś jeszcze myśli o takim rozwiązaniu Zemsta Saro Lucasa Starra to inteligentny thriller polityczny który prowadzi nas od amerykańskich campusów uniwersyteckich gdzie wykluwają się lewicowe poglądy młodego pokolenia poprzez skorumpowany świat wielkiej polityki do miejsc gdzie toczy się bezpośrednia walka na śmierć i życie. Śledzimy losy czwórki bohaterów żądnego władzy senatora Jonathana Myersa jego sponsora milionera Bo Wellmose
 
Varsovia 2011, ISBN: 978-83-61463-01-6, 150x225, 316 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788361463016

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.