Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788327158499
Realizacja zamówienia: 2 dni
Sprzedanych produktów: 18
EAN: 9788327158499
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Wydawnictwo Dolnośląskie

"Anatomia pokoju. Rozwiązanie konfliktu u źródła" to kolejna bestsellerowa pozycja autorstwa międzynarodowej organizacji The Arbinger Institute.

Nie istnieje na świecie społeczeństwo w stu procentach bezkonfliktowe. Każdemu z nas zdarza się czasem przechodzić przez mniejszy lub większy konflikt skierowany przeciwko drugiej osobie bądź grupie. Rodzi się ON wówczas, kiedy dwie strony wyrażają zupełnie inne poglądy na temat danej sytuacji i każda z nich zamierza dowieść swojej racji. Konflikt może zaistnieć także w momencie, gdy kierujemy się negatywnymi emocjami w stosunku do drugiej strony. Sytuacje konfliktowe i napięcia z nimi związane mogą ujawniać się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Aby pozostać w dobrych stosunkach interpersonalnych zarówno z rodziną, bliskimi oraz współpracownikami, warto poznać skuteczne sposoby ich rozwiązania.

Zastanawiasz się dlaczego nieustannie wchodzimy w nowe konflikty? A może szukasz jednej i uniwersalnej metody ich rozwiązania? Czy taka metoda w ogóle istnieje? Jakie korzyści niesie za sobą życie w dobrych relacjach z innymi?

"Anatomia pokoju. Rozwiązanie konfliktu u źródła" to pozycja, która skłania Czytelnika do głębokiej obserwacji i refleksji. Dzięki licznym przykładom opisanym na stronach tego niecodziennego poradnika, dowiemy się w jaki sposób raz na zawsze zażegnać wszelkie spory, nieporozumienia i rozbieżności, na każdej płaszczyźnie naszego życia. Publikacja powstała w oparciu o liczne badania psychologiczne i doświadczenie światowej organizacji szkoleniowo-coachingowej "The Arbinger Institute".

Książka

 • Autor: 

  Marta Matyszczak

 • Rok wydania: 

  2018

 • ISBN: 

  9788327158499

 • Ilość stron: 

  304

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  125x195

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Orlen Paczka dla zamówień o wartości minimum 100 zł.

Wysyłka niedostępna dla pozycji z kategorii: Gry i Puzzle